Jesteśmy po to, by ludzie czuli radość tego,  że rozwijają się i rozkwitają.

Dlaczego Warto z nami?

„Z firmą Bloom Partners współpracujemy od wielu lat, jest to partner, który odpowiada na nasze potrzeby rozwojowe i towarzyszy nam w kreowaniu rzeczywistości nastawionej na rozwój każdego z członków naszej organizacji.”

Ewelina Jarosińska

Dyrektor Departamentu, Obszary Centralne

„Współpracujemy z Bloom Partners od lat przy szerokim spektrum tematów na każdym poziomie organizacji. Sprawdzają się jako Trenerzy, Facylitatorzy i Coachowie. Darzę ich ogromnym zaufaniem oraz cenię jako profesjonalistów HR (i nie tylko). Z pełną odpowiedzialnością polecam!”

Krzysztof Głuszczyński

Group HR Director

„Bloom Partners jest naszym głównym Partnerem w obszarze rozwoju ludzi. Jestem pod wrażeniem ich elastyczności działania, dopasowania do potrzeb i sytuacji oraz ogromnej wiedzy merytorycznej. Polecam z całego serca!”

Anna Sikorska

Kierownik Działu Personalnego ELDISY

„Za co cenię BloomPartners – za profesjonalizm, za kompetencje, za siłę i za delikatność. Dodatkowo elastyczność, w odpowiednim momencie są w stanie tak przeorganizować warsztat, żeby sprostać oczekiwaniom, bo tak naprawdę różne sytuacje się zdarzają. Bloom Partners jest dla mnie wyjątkowe w takim bardzo ludzkim podejściu, w byciu zorientowanym na osobę oraz w stelażu moralnym. To jest takie niespotykane na skalę teraźniejszą jak się prowadzi własny interes.”

Sylwia Dziubdzińska

HR Manager

„Z ogromną przyjemnością polecam współpracę w firmą szkoleniową Bloom Partners w zakresie między innymi przygotowania i prowadzenia programów dla młodych menedżerów (First Time Manager). Bloom Partners nie pracuje wg szablonów, ale na każdym kroku towarzyszy potrzebom uczestników jak i potrzebom biznesowym organizacji. Uczestnicy FTM bardzo wysoko ocenili sposób prowadzenia warsztatów, z dużą łatwością się angażowali i byli zmotywowani aby uczyć się i wiedzieć więcej.”

Magdalena Małkowska

HR Director

„Nasza współpraca z Bloom Partners trwa od wielu lat (w różnorodnych formach i płaszczyznach) i niezmiennie ma dla mnie wyjątkową wartość. Niezwykle cenię kompetencje Gosi Maluśkiej zarówno w roli mentora i coacha, jak pracę na poziomie zarządu, wtedy gdy w grę wchodzi rozwój i rozwiązywanie problemów zespołu zarządczego. Każda rozmowa z Gosią jest inspirująca i poszerzająca horyzonty – niesamowicie wiele się od niej nauczyłam (wielkie dzięki za dotychczas i z nadzieją na przyszłość! :-) Wybitna profesjonalistka, empatyczna i kreatywna ekspertka od tematów trudnych i rozwojowych, bardzo dobry człowiek, z fantastycznym poczuciem humoru :-).”

Iwona Słomska

Communication Organisational Culture Change Managment Marketing PR HR Management and Supervisory Body Member

„Wraz BloomPartners zrealizowaliśmy warsztaty, które pozwoliły, aby nasi Doradcy poznali cały proces sprzedaży i dzięki czemu zobaczyli swój wpływ i swoją odpowiedzialność na różnych etapach tego procesu. Wszystkie działania były poprzedzone badaniem i analizą w formie wywiadów telefonicznych z menedżerami naszych placówek oraz obserwacją dnia pracy doradców i wywiadami z nimi.
Warsztaty prowadzone przez BloomPartners spotkały się z entuzjastyczną reakcją uczestników, którzy zaczęli przenosić doświadczenia warsztatowe do codziennej pracy sprzedażowej. Polecam współpracę!”

Robert Fijołek

Wiceprezes Zarządu

„Cenię BloomPartners za rzetelność, za empatię, za uważność, czyli wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. Za praktyczność, to znaczy, że rozwiązania lub sugestie, które proponują są bardzo osadzone w realiach. To nie jest jakaś teoria wyjęta z kosmosu, tylko bardzo praktyczne podejście. Klienci wychodzą z konkretną wiedzą oraz wiedzą jak to zastosować w praktyce.
Podoba mi się, że nie jest to duża firma (kompaktowa). W Bloom nie rozmawia się z korporacją, tylko z człowiekiem. Tam nie ma gotowych rozwiązań, tylko jest uważność w słuchaniu czego klient potrzebuje i następnie jest dopasowana propozycja. Takim słowem kluczem jest empatia.”

Lilianna Żuchowicz

Vice-President of the Supervisory Board, Strengths Coach

„Bardzo cenię współpracę z firmą szkoleniową Bloom Partners. Program „Utalentowani”- miał na celu docenienie i rozwój potencjału menedżerów oraz kandydatów na to stanowisko. Nasz program wzbogaciliśmy o diagnozę talentów Gallupa. Nasi Uczestnicy bardzo wysoko ocenili sesje talentowe oraz warsztaty menedżerskie – doceniajcą ich użyteczność, a także  wysokie kompetencje trenera prowadzącego.”

Agnieszka Olencewicz-Wnukowska

Koordynator Szkoleń 

„Firma Bloom Partners towarzyszyła mi w procesie dużej zmiany, która wynikała z nowej strategii sprzedaży i związanej z nią wyzwaniami. Szczególnie doceniam zindywidualizowane i procesowe podejście, także dużą dbałość o angażowanie pracowników w proces zmiany oraz uważne wsłuchiwanie się i reagowanie na nasze potrzeby. Projekt przyniósł założone cele a konsultanci Bloom Partners byli dla mnie cennymi partnerami w tej zmianie.”

Marta Ćwiok

Sales Director

„Z firmą BloomPartners zrealizowaliśmy kilka edycji programu rozwojowego dla młodych menedżerów (FTM). Warsztaty prowadzone przez BloomPartners spotkały się z entuzjastyczną reakcją uczestników, którzy zaczęli przenosić doświadczenia warsztatowe do codziennej pracy menedżerskiej.”

Adriana Kaczor

Kierownik

„Karolina to osoba o bardzo wysokiej kulturze pracy i kompetencjach. Jest optymistką zawsze dążącą do celu. Współpraca zawsze bardzo udana.”

Rafał Grudniewski

Dyrektor regionu

„Polecam współpracę z Bloom Partners – to trenerzy, którzy z pasją, niesamowitym zaangażowaniem dzielą się swoimi doświadczeniami. Słuchacze naszych studiów doceniają użyteczność przekazywanej wiedzy oraz praktyczne przykłady. Współpraca jest dla mnie olbrzymią przyjemnością.”

Agnieszka Żarczyńska-Dobiesz

Kierownik studiów podyplomowych Zarządzanie Produkcją i Usługami

„Małgorzata Maluśka to doświadczony Coach, który w niezwykle umiejętny sposób potrafi przeprowadzić managera przez każdą zmianę. Proces coachingowy, który wspólnie przeszłyśmy otworzył mi nawet te drzwi, o których nie miałam pojęcia, że były zamknięte. Wyczucie, nastawienie na drugiego człowieka, otwartość, uważność i duża konsekwencja to cechy, które sprawiają, że prowadzone przez Małgosię procesy wprowadzają managera w inny wymiar.”

Ewelina Jarosińska

Dyrektor Departamentu, Obszary Centralne

„Jeżeli wykonałeś badanie talentów Gallupa i chcesz korzystać z własnego potencjału – polecam Agnieszkę. Wspaniały trener, przenikliwy coach i ekspert,
ale przede wszystkim ciepła osoba obdarzona niezwykłą intuicją i empatią. Z każdej sesji wychodziłem jeszcze bardziej zmotywowany, by rozwijać swoje mocne strony i korzystać z nich dla dobra swojego i zespołu.”

Emil Kedrek

CEO Habys stoły do masażu, fizjoterapii, rehabilitacji wyposażenie gabinetów masażu i fizjoterapii masaż i fizjoterapia

„W pełni doceniam pasję i zaangażowanie Karoliny, umiejętność budowania wewnętrznie umotywowanego zespołu, doskonałe umiejętności komunikacyjne, szkoleniowe i mentorskie, ale także za mocną orientację biznesową. Jej wiedza z zakresu HR jest rozległa, a jej umiejętność tworzenia i wdrażania innowacyjnych, ale praktycznych rozwiązań w wymagających środowiskach zasługuje na docenienie.”

ANNA GARCZAREK

Senior HR Business Partner I HR Expert I Change Manger I Certified Trainer & Coach

„Aga wspierała mnie w pracy z wynikami testu Talentów Gallupa. Za każdym razem trafne, zaskakujące i inspirujące pytania. Praktyczne i bardzo „w punkt” wskazówki, ćwiczenia, artykuły i casy.
W pracy z Agą bardzo dobrze wspominam jej uważność i pełną koncentrację na rozmówcy.”

Ania Garczyńska

Senior Account Manager Whoohoo Poland

„Z Małgosią Maluśką miałam ogromną przyjemność budować i realizować program rozwojowy dla Menedżerów. Towarzyszyła nam również w roli Mentora Zarządzania Zmianą w procesie transformacji leanowej obszaru Operacji w banku. Z wielką przyjemnością wspominam nasze dyskusje w zespole projektowym, które przyczyniły się do ograniczenia ryzyk związanych z procesem zmiany.”

Ewa Muciek

Z-ca Dyrektora Pionu Technologii i Operacji, Dyrektor Departamentu Jakości i Automatyzacji Procesów Operacyjnych

„Uczestniczyłam w szkoleniu dla trenerów talentów, które Agnieszka współprowadziła , była też moim mentorem przy prowadzeniu pierwszych sesji talentowych. Ujął mnie jej profesjonalizm, ciepło i to, że jest bardzo dobrym metodykiem: daje bardzo praktyczne , nieprzeładowane wskazówki i ćwiczenia które pozwalają zmaksymalizować efekt. Niezwykle wartościowe jest jej doświadczenie trenera wewnętrznego w organizacji, ponieważ rozwiązania, które proponuje w ramach Bloom są osadzone w realiach, praktyczne – do zastosowania. W mojej ocenie jest jedną z niewielu osób w Polsce która umie efektywnie połączyć zagadnienie talentów z tematem kształcenia/ rozwoju managerów.”

Lilianna Żuchowicz

Vice-President of the Supervisory Board | Strengths Coach | IT

„Tak działa Karolina: z uwagą, z empatią, z zaangażowaniem, z chęcią rozwinięcia i wzmocnienia Twoich mocnych stron, działając z Tobą i w Twoim interesie, nigdy wbrew Tobie i Twoim talentom. Pozostaje w cieniu i pozwala Ci myśleć,
że to Twoja zasługa. Rozwijasz się i nawet nie wiesz kiedy rosną Ci skrzydła. Zainspirowała mnie do kontynuowania wewnętrznej liderskiej przemiany:
do bycia liderem
(integralnym, autentycznym, z jedną twarzą) a nie odgrywania roli lidera.”

Joanna Kwaśniewicz

Manager / Fraud Manager / Prevention Manager

„Karolina jest jedną z pierwszych osób jaka spotkałem na swojej drodze zawodowej zaczynając od procesu rekrutacji, który przeszedłem pozytywnie, ma nosa do ludzi.  Współpraca, wsparcie, pomoc w obszarze HR nieocenione, zawsze na najwyższym poziomie.  Życzę wszystkim tak pozytywnych doświadczeń jakie ja otrzymałem dzięki współpracy z Karoliną.”

Krzysztof Kaszub

Dyrektor ds. Zakupów

„Bardzo polecam współpracę z Bloom Partners i całym zespołem! Miałem możliwość współpracy m.in. z Agnieszką w celu zdiagnozowania swoich potencjalnych możliwości w zarządzaniu zespołem (DC) oraz sprawdzić moje talenty poprzez test Gallupa. Cały proces trwał przez rok (2018) i to co wydarzyło się w trakcie naszych spotkań rozwojowych zmieniło moje podejście do wielu zagadnień menedżerskich. Uważność, skupienie, indywidualne rzeczowe podejście i mocne zaangażowanie podczas spotkań z Agą daje ogromną dawkę profesjonalizmu i pewność, że zamierzony cel rozwojowy zostanie osiągnięty. Serdecznie polecam współpracę z Agnieszką jak i całym zespołem Bloom ;-).”

Sławomir Jarzyna

Area Sales Manager w Armacell/ Trener Biznesu/Mentor/Lider

„Małgosia Maluśka to ambitna profesjonalistka, dbająca o każdy szczegół projektu, w który jest zaangażowana. Tym, co szczególnie zaimponowało mi u Małgosi jest umiejętność słuchania oraz chęć podejmowania się nowych i niełatwych wyzwań. Szczególnie doceniam jej doświadczenie w coachingu menadżerskim oraz projektach rozwojowych. Dzięki współpracy z Małgosią przygotowaliśmy wspólnie wielu nowych menadżerów do pełnienia odpowiedzialnych funkcji związanych z zarządzaniem personelem.”

Małgorzata Ławnik

Dyrektor Pionu Personalnego - Prokurent

,,Firma Bloom Partners realizuje aktualnie program rozwoju przywództwa dla kluczowych menedżerów naszej firmy. Celem programu, składającego się z 8 modułów, jest rozwój umiejętności skutecznego zarzadzania zespołami oraz budowanie zaangażowania. Bardzo doceniam zindywidualizowane podejście, staranną diagnozę problemów, oraz elastyczność trenerów w reagowaniu i dostosowywaniu programu do potrzeb wynikających z sytuacji. Mamy poczucie, że program rozwojowy został „uszyty na miarę” specjalnie dla nas i doskonale wpisuje się w potrzeby i wyzwania, przed jakimi stoimy, uwzględniając specyfikę pracy w naszej branży. Menadżerowie otrzymują praktyczne narzędzia i bogate materiały do pracy własnej, które umożliwiają standaryzację zachowań menadżerskich, według najlepszych praktyk. Serdecznie polecam współpracę z firmą Bloom Partners – gwarantują osiągnięcie rezultatów oraz partnerstwo we współpracy”.

Marta Karel

People&Culture | Administration Manager

„Współpraca z Agnieszką to wyjątkowa wartość – podróż w krainę samoświadomości oraz odkrywania mocy swoich talentów. Agnieszka jest w tej podróży genialnym przewodnikiem – dysponując bogatą wiedzą, niezwykłą uważnością oraz wielką życzliwością – sprawia, że cały proces układa się w logiczną i spójną całość. Zarówno z efektem „acha!” jak i „wow! Współpracę z Agnieszką polecam każdemu, kto chce zrozumieć własne wzorce talentowe, zbudować planu produktywnego wykorzystania swoich talentów oraz (last but not least) profesjonalnie definiować swoje mocne strony. Bo naprawdę warto!”

Iwona Słomska

Vice-President of the Management BoardVice-President of the Management Board Kredyt Inkaso

Posłuchaj Naszych Klientów

Skontaktuj się z nami

Agnieszka
Borys-Gajda

T. 667 684 825

agnieszka.gajda@bloompartners.pl

Małgorzata
Maluśka

T.603 630 115

malgorzata.maluska@bloompartners.pl

Karolina
Stańco

T. 733 843 185

karolina.stanco@bloompartners.pl

Natalia
Posadowska

577 870 300

natalia.posadowska@bloompartners.pl

Bloom Partners

biuro@bloompartners.pl

ul. Sudecka 96
Wrocław

KRS: 0000821013

NIP: 8992873869
Regon: 385153567