Jesteśmy po to, by ludzie czuli radość tego,  że rozwijają się i rozkwitają.

Dlaczego Warto z nami?

„Z firmą Bloom Partners współpracujemy od wielu lat, jest to partner, który odpowiada na nasze potrzeby rozwojowe i towarzyszy nam w kreowaniu rzeczywistości nastawionej na rozwój każdego z członków naszej organizacji.”

Ewelina Jarosińska

Dyrektor Departamentu, Obszary Centralne

„Współpracujemy z Bloom Partners od lat przy szerokim spektrum tematów na każdym poziomie organizacji. Sprawdzają się jako Trenerzy, Facylitatorzy i Coachowie. Darzę ich ogromnym zaufaniem oraz cenię jako profesjonalistów HR (i nie tylko). Z pełną odpowiedzialnością polecam!”

Krzysztof Głuszczyński

Group HR Director

„Bloom Partners jest naszym głównym Partnerem w obszarze rozwoju ludzi. Jestem pod wrażeniem ich elastyczności działania, dopasowania do potrzeb i sytuacji oraz ogromnej wiedzy merytorycznej. Polecam z całego serca!”

Anna Sikorska

Kierownik Działu Personalnego ELDISY

„Za co cenię BloomPartners – za profesjonalizm, za kompetencje, za siłę i za delikatność. Dodatkowo elastyczność, w odpowiednim momencie są w stanie tak przeorganizować warsztat, żeby sprostać oczekiwaniom, bo tak naprawdę różne sytuacje się zdarzają. Bloom Partners jest dla mnie wyjątkowe w takim bardzo ludzkim podejściu, w byciu zorientowanym na osobę oraz w stelażu moralnym. To jest takie niespotykane na skalę teraźniejszą jak się prowadzi własny interes.”

Sylwia Dziubdzińska

HR Manager

„Z ogromną przyjemnością polecam współpracę w firmą szkoleniową Bloom Partners w zakresie między innymi przygotowania i prowadzenia programów dla młodych menedżerów (First Time Manager). Bloom Partners nie pracuje wg szablonów, ale na każdym kroku towarzyszy potrzebom uczestników jak i potrzebom biznesowym organizacji. Uczestnicy FTM bardzo wysoko ocenili sposób prowadzenia warsztatów, z dużą łatwością się angażowali i byli zmotywowani aby uczyć się i wiedzieć więcej.”

Magdalena Małkowska

HR Director

„Nasza współpraca z Bloom Partners trwa od wielu lat (w różnorodnych formach i płaszczyznach) i niezmiennie ma dla mnie wyjątkową wartość. Niezwykle cenię kompetencje Gosi Maluśkiej zarówno w roli mentora i coacha, jak pracę na poziomie zarządu, wtedy gdy w grę wchodzi rozwój i rozwiązywanie problemów zespołu zarządczego. Każda rozmowa z Gosią jest inspirująca i poszerzająca horyzonty – niesamowicie wiele się od niej nauczyłam (wielkie dzięki za dotychczas i z nadzieją na przyszłość! :-) Wybitna profesjonalistka, empatyczna i kreatywna ekspertka od tematów trudnych i rozwojowych, bardzo dobry człowiek, z fantastycznym poczuciem humoru :-).”

Iwona Słomska

Communication Organisational Culture Change Managment Marketing PR HR Management and Supervisory Body Member

„Wraz BloomPartners zrealizowaliśmy warsztaty, które pozwoliły, aby nasi Doradcy poznali cały proces sprzedaży i dzięki czemu zobaczyli swój wpływ i swoją odpowiedzialność na różnych etapach tego procesu. Wszystkie działania były poprzedzone badaniem i analizą w formie wywiadów telefonicznych z menedżerami naszych placówek oraz obserwacją dnia pracy doradców i wywiadami z nimi.
Warsztaty prowadzone przez BloomPartners spotkały się z entuzjastyczną reakcją uczestników, którzy zaczęli przenosić doświadczenia warsztatowe do codziennej pracy sprzedażowej. Polecam współpracę!”

Robert Fijołek

Wiceprezes Zarządu

„Cenię BloomPartners za rzetelność, za empatię, za uważność, czyli wsłuchiwanie się w potrzeby klienta. Za praktyczność, to znaczy, że rozwiązania lub sugestie, które proponują są bardzo osadzone w realiach. To nie jest jakaś teoria wyjęta z kosmosu, tylko bardzo praktyczne podejście. Klienci wychodzą z konkretną wiedzą oraz wiedzą jak to zastosować w praktyce.
Podoba mi się, że nie jest to duża firma (kompaktowa). W Bloom nie rozmawia się z korporacją, tylko z człowiekiem. Tam nie ma gotowych rozwiązań, tylko jest uważność w słuchaniu czego klient potrzebuje i następnie jest dopasowana propozycja. Takim słowem kluczem jest empatia.”

Lilianna Żuchowicz

Vice-President of the Supervisory Board, Strengths Coach

„Bardzo cenię współpracę z firmą szkoleniową Bloom Partners. Program „Utalentowani”- miał na celu docenienie i rozwój potencjału menedżerów oraz kandydatów na to stanowisko. Nasz program wzbogaciliśmy o diagnozę talentów Gallupa. Nasi Uczestnicy bardzo wysoko ocenili sesje talentowe oraz warsztaty menedżerskie – doceniajcą ich użyteczność, a także  wysokie kompetencje trenera prowadzącego.”

Agnieszka Olencewicz-Wnukowska

Koordynator Szkoleń 

„Firma Bloom Partners towarzyszyła mi w procesie dużej zmiany, która wynikała z nowej strategii sprzedaży i związanej z nią wyzwaniami. Szczególnie doceniam zindywidualizowane i procesowe podejście, także dużą dbałość o angażowanie pracowników w proces zmiany oraz uważne wsłuchiwanie się i reagowanie na nasze potrzeby. Projekt przyniósł założone cele a konsultanci Bloom Partners byli dla mnie cennymi partnerami w tej zmianie.”

Marta Ćwiok

Sales Director

„Z firmą BloomPartners zrealizowaliśmy kilka edycji programu rozwojowego dla młodych menedżerów (FTM). Warsztaty prowadzone przez BloomPartners spotkały się z entuzjastyczną reakcją uczestników, którzy zaczęli przenosić doświadczenia warsztatowe do codziennej pracy menedżerskiej.”

Adriana Kaczor

Kierownik

„Karolina to osoba o bardzo wysokiej kulturze pracy i kompetencjach. Jest optymistką zawsze dążącą do celu. Współpraca zawsze bardzo udana.”

Rafał Grudniewski

Dyrektor regionu

„Polecam współpracę z Bloom Partners – to trenerzy, którzy z pasją, niesamowitym zaangażowaniem dzielą się swoimi doświadczeniami. Słuchacze naszych studiów doceniają użyteczność przekazywanej wiedzy oraz praktyczne przykłady. Współpraca jest dla mnie olbrzymią przyjemnością.”

Agnieszka Żarczyńska-Dobiesz

Kierownik studiów podyplomowych Zarządzanie Produkcją i Usługami

„Małgorzata Maluśka to doświadczony Coach, który w niezwykle umiejętny sposób potrafi przeprowadzić managera przez każdą zmianę. Proces coachingowy, który wspólnie przeszłyśmy otworzył mi nawet te drzwi, o których nie miałam pojęcia, że były zamknięte. Wyczucie, nastawienie na drugiego człowieka, otwartość, uważność i duża konsekwencja to cechy, które sprawiają, że prowadzone przez Małgosię procesy wprowadzają managera w inny wymiar.”

Ewelina Jarosińska

Dyrektor Departamentu, Obszary Centralne

„Jeżeli wykonałeś badanie talentów Gallupa i chcesz korzystać z własnego potencjału – polecam Agnieszkę. Wspaniały trener, przenikliwy coach i ekspert,
ale przede wszystkim ciepła osoba obdarzona niezwykłą intuicją i empatią. Z każdej sesji wychodziłem jeszcze bardziej zmotywowany, by rozwijać swoje mocne strony i korzystać z nich dla dobra swojego i zespołu.”

Emil Kedrek

CEO Habys stoły do masażu, fizjoterapii, rehabilitacji wyposażenie gabinetów masażu i fizjoterapii masaż i fizjoterapia

„W pełni doceniam pasję i zaangażowanie Karoliny, umiejętność budowania wewnętrznie umotywowanego zespołu, doskonałe umiejętności komunikacyjne, szkoleniowe i mentorskie, ale także za mocną orientację biznesową. Jej wiedza z zakresu HR jest rozległa, a jej umiejętność tworzenia i wdrażania innowacyjnych, ale praktycznych rozwiązań w wymagających środowiskach zasługuje na docenienie.”

ANNA GARCZAREK

Senior HR Business Partner I HR Expert I Change Manger I Certified Trainer & Coach

„Aga wspierała mnie w pracy z wynikami testu Talentów Gallupa. Za każdym razem trafne, zaskakujące i inspirujące pytania. Praktyczne i bardzo „w punkt” wskazówki, ćwiczenia, artykuły i casy.
W pracy z Agą bardzo dobrze wspominam jej uważność i pełną koncentrację na rozmówcy.”

Ania Garczyńska

Senior Account Manager Whoohoo Poland

„Z Małgosią Maluśką miałam ogromną przyjemność budować i realizować program rozwojowy dla Menedżerów. Towarzyszyła nam również w roli Mentora Zarządzania Zmianą w procesie transformacji leanowej obszaru Operacji w banku. Z wielką przyjemnością wspominam nasze dyskusje w zespole projektowym, które przyczyniły się do ograniczenia ryzyk związanych z procesem zmiany.”

Ewa Muciek

Z-ca Dyrektora Pionu Technologii i Operacji, Dyrektor Departamentu Jakości i Automatyzacji Procesów Operacyjnych

„Uczestniczyłam w szkoleniu dla trenerów talentów, które Agnieszka współprowadziła , była też moim mentorem przy prowadzeniu pierwszych sesji talentowych. Ujął mnie jej profesjonalizm, ciepło i to, że jest bardzo dobrym metodykiem: daje bardzo praktyczne , nieprzeładowane wskazówki i ćwiczenia które pozwalają zmaksymalizować efekt. Niezwykle wartościowe jest jej doświadczenie trenera wewnętrznego w organizacji, ponieważ rozwiązania, które proponuje w ramach Bloom są osadzone w realiach, praktyczne – do zastosowania. W mojej ocenie jest jedną z niewielu osób w Polsce która umie efektywnie połączyć zagadnienie talentów z tematem kształcenia/ rozwoju managerów.”

Lilianna Żuchowicz

Vice-President of the Supervisory Board | Strengths Coach | IT

„Tak działa Karolina: z uwagą, z empatią, z zaangażowaniem, z chęcią rozwinięcia i wzmocnienia Twoich mocnych stron, działając z Tobą i w Twoim interesie, nigdy wbrew Tobie i Twoim talentom. Pozostaje w cieniu i pozwala Ci myśleć,
że to Twoja zasługa. Rozwijasz się i nawet nie wiesz kiedy rosną Ci skrzydła. Zainspirowała mnie do kontynuowania wewnętrznej liderskiej przemiany:
do bycia liderem
(integralnym, autentycznym, z jedną twarzą) a nie odgrywania roli lidera.”

Joanna Kwaśniewicz

Manager / Fraud Manager / Prevention Manager

„Karolina jest jedną z pierwszych osób jaka spotkałem na swojej drodze zawodowej zaczynając od procesu rekrutacji, który przeszedłem pozytywnie, ma nosa do ludzi.  Współpraca, wsparcie, pomoc w obszarze HR nieocenione, zawsze na najwyższym poziomie.  Życzę wszystkim tak pozytywnych doświadczeń jakie ja otrzymałem dzięki współpracy z Karoliną.”

Krzysztof Kaszub

Dyrektor ds. Zakupów

„Bardzo polecam współpracę z Bloom Partners i całym zespołem! Miałem możliwość współpracy m.in. z Agnieszką w celu zdiagnozowania swoich potencjalnych możliwości w zarządzaniu zespołem (DC) oraz sprawdzić moje talenty poprzez test Gallupa. Cały proces trwał przez rok (2018) i to co wydarzyło się w trakcie naszych spotkań rozwojowych zmieniło moje podejście do wielu zagadnień menedżerskich. Uważność, skupienie, indywidualne rzeczowe podejście i mocne zaangażowanie podczas spotkań z Agą daje ogromną dawkę profesjonalizmu i pewność, że zamierzony cel rozwojowy zostanie osiągnięty. Serdecznie polecam współpracę z Agnieszką jak i całym zespołem Bloom ;-).”

Sławomir Jarzyna

Area Sales Manager w Armacell/ Trener Biznesu/Mentor/Lider

„Małgosia Maluśka to ambitna profesjonalistka, dbająca o każdy szczegół projektu, w który jest zaangażowana. Tym, co szczególnie zaimponowało mi u Małgosi jest umiejętność słuchania oraz chęć podejmowania się nowych i niełatwych wyzwań. Szczególnie doceniam jej doświadczenie w coachingu menadżerskim oraz projektach rozwojowych. Dzięki współpracy z Małgosią przygotowaliśmy wspólnie wielu nowych menadżerów do pełnienia odpowiedzialnych funkcji związanych z zarządzaniem personelem.”

Małgorzata Ławnik

Dyrektor Pionu Personalnego - Prokurent

Posłuchaj Naszych Klientów

Skontaktuj się z nami

Agnieszka
Borys-Gajda

T. 667 684 825

agnieszka.gajda@bloompartners.pl

Małgorzata
Maluśka

T.603 630 115

malgorzata.maluska@bloompartners.pl

Karolina
Stańco

T. 733 843 185

karolina.stanco@bloompartners.pl

Natalia
Posadowska

577 870 300

natalia.posadowska@bloompartners.pl

Bloom Partners

biuro@bloompartners.pl

ul. Sudecka 96
Wrocław

KRS: 0000821013

NIP: 8992873869
Regon: 385153567